Phoenix Contact 1355947 - 1355947
Artikelnummer: 26697104 | Fabrikantnummer: 1355947 | EAN: 4063151683900
Omschrijving
ICS20-B100X98-O-5015
Het productnummer van de fabrikant is 1355947. Het EAN nummer is 4063151683900. Het interne artikelnummer is 26697104.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, Onderste behuizingsdeel met metalen montagevoet, breedte: 20 mm, Hoogte: 100 mm, diepte: 108,35 mm, kleur: blauw (5015), doorverbinding: Montagerail-busconnector (optioneel), aantal polen dwarsverbinding: 8
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 20 mm |
| Kleur | Blauw |
| RAL-nummer | 5015 |
| Type behuizing | Gesloten |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Diepte | 108.35 mm |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product