Phoenix Contact 1524410 - 1524410
Artikelnummer: 26697121 | Fabrikantnummer: 1524410 | EAN: 4063151991296
Omschrijving
ICS25-C100X12-DKP-9005
Het productnummer van de fabrikant is 1524410. Het EAN nummer is 4063151991296. Het interne artikelnummer is 26697121.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, Bovendeel, 0,96"-display geïntegreerd, interface: 4-draads SPI half duplex, breedte: 25 mm, Hoogte: 100 mm, diepte: 14,35 mm, kleur: zwart (9005)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Profiel voor opbouw elektronica behuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Hoogte | 100 mm |
| RAL-nummer | 9005 |
| Breedte | 25 mm |
| Kleur | Zwart |
| Type behuizing | Gesloten |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Side-by-side-behuizing | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Diepte | 14.35 mm |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product