Phoenix Contact Industrial Ethernet Switch FL Switch 1008NT - 1085165
Artikelnummer: 24109570 | Fabrikantnummer: 1085165 | EAN: 4055626834900
Het productnummer van de fabrikant is 1085165. Het EAN nummer is 4055626834900. Het interne artikelnummer is 24109570.
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Industrial Ethernet Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte | 22.5 mm |
| Ethernet | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal overige poorten | 8 |
| Hoogte | 147.479 mm |
| Diepte | 98.662 mm |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact patchkabel cat5 1.0M
Artikelnummer: 20529060
Fabrikantnummer: 2832276
Phoenix Contact patchkabel cat5 2.0M
Artikelnummer: 20529103
Fabrikantnummer: 2832289
Phoenix Contact FKCT 2,5/ 3-ST KMGY
Artikelnummer: 20837936
Fabrikantnummer: 1998263
Phoenix Contact FL RJ45 protect cap
Artikelnummer: 20839685
Fabrikantnummer: 2832991
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11423962
Fabrikantnummer: 0800886
Phoenix Contact patchkabel cat5 0.5M
Artikelnummer: 20529056
Fabrikantnummer: 2832263
Phoenix Contact NBC-r4ac/10G-r4ac/10G-94F/2,0
Artikelnummer: 22420055
Fabrikantnummer: 1408360
Phoenix Contact Patchkabels NBC-R4ac/10G-r4ac/10G-94F/3,0
Artikelnummer: 23374920
Fabrikantnummer: 1408365
Phoenix Contact Montageplaat FL Din-rail adapter 22.5
Artikelnummer: 23501442
Fabrikantnummer: 1085485
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 24109570
Fabrikantnummer: 1085165