Phoenix Contact Industrial Ethernet Switch FL Switch 1104NT-SFP - 1343023
Artikelnummer: 24109586 | Fabrikantnummer: 1343023 | EAN: 4063151653927
Omschrijving
FL SWITCH 1104NT-SFP
Het productnummer van de fabrikant is 1343023. Het EAN nummer is 4063151653927. Het interne artikelnummer is 24109586.
Aanvullende informatie
Smalle Ethernet-switch, breed temperatuurbereik, vier RJ45-poorten, een SFP-poort, 10/100/1000 Mbit/s op alle poorten, automatische herkenning van de overdrachtssnelheid, autocrossing-functie en QoS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Industrial Ethernet Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Montagewijze | Overig |
| Breedte | 22.5 mm |
| Ethernet | Ja |
| Managebaar | Nee |
| Aantal overige poorten | 5 |
| Hoogte | 126.041 mm |
| Diepte | 90.14 mm |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Industrial Ethernet Switch FL Switch 1104NT-SFP
Artikelnummer: 24109586
Fabrikantnummer: 1343023