Phoenix Contact Industrial Ethernet Switch FL Switch 2303-8SP1 - 1278397
Artikelnummer: 26648198 | Fabrikantnummer: 1278397 | EAN: 4063151475925
Omschrijving
FL SWITCH 2303-8SP1
Het productnummer van de fabrikant is 1278397. Het EAN nummer is 4063151475925. Het interne artikelnummer is 26648198.
Aanvullende informatie
Managed Switch 2000, 3 RJ45-poorten 10/100/1000 MBit/s, PROFINET Conformance-Class B, Uitgebreid temperatuurbereik, Single Pair Ethernet-poorten met PoDL
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Netwerkswitch
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Industrial Ethernet Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Diepte | 125 mm |
| Ethernet | Ja |
| Managebaar | Ja |
| Aantal overige poorten | 8 |
| Aantal poorten 100/1000/2500 Mbps RJ45 | |
| Hoogte | 130.6 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Industrial Ethernet Switch FL Switch 2303-8SP1
Artikelnummer: 26648198
Fabrikantnummer: 1278397