Phoenix Contact Insteekschildje Emt (44x7)r - 0819275
Artikelnummer: 26558521 | Fabrikantnummer: 0819275 | EAN: 4046356141185
Het productnummer van de fabrikant is 0819275. Het EAN nummer is 4046356141185. Het interne artikelnummer is 26558521.
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Insteekschildje
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Breedte | 44 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Lengte | 6.5 mm |
| Hoogte | 0.35 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact KLM codering rijgklem horizontaal 9,5MM
Artikelnummer: 11424007
Fabrikantnummer: 1004348
Phoenix Contact KLM codering rijgklem horizontaal 7MM
Artikelnummer: 10940593
Fabrikantnummer: 0809421
Phoenix Contact thermomark-ribbon 110-WMTB HF
Artikelnummer: 20753507
Fabrikantnummer: 5148007