Phoenix Contact kabelcoderingsetiket rol geel/zwart codeerbaar met: thermomark go thermomark go.K thermofox: zonder opdruk montagetechniek: plakken schrijfvlak: eindeloos X 8 MM - 1116137
Artikelnummer: 23516591 | Fabrikantnummer: 1116137 | EAN: 4063151040758
Het productnummer van de fabrikant is 1116137. Het EAN nummer is 4063151040758. Het interne artikelnummer is 23516591.
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelcoderingsetiket
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Met tekstveld | Ja |
| Lengte | 18 mm |
| Vertanding | Geen |
| Kleur | Geel/zwart |
| Kabeldiameter | 2 - 3 mm |
| Aderdiameter | 2 - 3 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Rolvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Phoenix Contact kabelcoderingsetiket rol geel/zwart codeerbaar met: thermomark go thermomark go.K thermofox: zonder opdruk montagetechniek: plakken schrijfvlak: eindeloos X 8 MM
Artikelnummer: 23516591
Fabrikantnummer: 1116137
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 23516591
Fabrikantnummer: 1116137