Phoenix Contact kabelcoderingsetiket rol geel/zwart codeerbaar met: thermomark go thermomark go.K thermofox: zonder opdruk montagetechniek: plakken schrijfvlak: eindeloos X 8 MM - 1116138
Artikelnummer: 23516606 | Fabrikantnummer: 1116138 | EAN: 4063151041762
Het productnummer van de fabrikant is 1116138. Het EAN nummer is 4063151041762. Het interne artikelnummer is 23516606.
| Klasse |
Kabel-/adercodering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelcoderingsetiket
Toon alle producten in deze serie |
| Type | Middenwandig |
| Lengte | 24 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Met tekstveld | Ja |
| Vertanding | Geen |
| Kleur | Geel/zwart |
| Aderdiameter | 2 - 5 mm |
| Kabeldiameter | 2 - 5 mm |
| Fluorescerend | Nee |
| Model | Rolvorm |
| Categorieën |
Overig bevestigings en ophangmateriaal
Bevestigingsmateriaal |
Phoenix Contact kabelcoderingsetiket rol geel/zwart codeerbaar met: thermomark go thermomark go.K thermofox: zonder opdruk montagetechniek: plakken schrijfvlak: eindeloos X 8 MM
Artikelnummer: 23516606
Fabrikantnummer: 1116138
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 23516606
Fabrikantnummer: 1116138