Phoenix Contact Kabelverbinders QPD c4x2,5/2x6-10 GY - 1424021
Artikelnummer: 23405311 | Fabrikantnummer: 1424021 | EAN: 4055626366296
Omschrijving
QPD C4X2,5/2X6-10 GY
Het productnummer van de fabrikant is 1424021. Het EAN nummer is 4055626366296. Het interne artikelnummer is 23405311.
Aanvullende informatie
Kabelverbinders, QUICKON-aansluiting, 1 mm² ... 2,5 mm², 690 V, 20 A, grijs, met twee QUICKON-moeren, kabelbuitendiameter: 6 mm ... 10 mm, QUICKON-snelaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Connector voor insteekbare gebouwinstallatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Kabelverbinders
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal aansluitingen per pool | 1 |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Grijs |
| Mechanische codering | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Verzilverd |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Met trekontlasting | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Pool-markering | Overig |
| Doorgangsweerstand | 0.003 mOhm |
| Kabeldiameter | 6 - 10 mm |
| Breedte | 30.061 mm |
| Hoogte | 30.051 mm |
| Lengte | 98.3 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Kabelverbinders QPD c4x2,5/2x6-10 GY
Artikelnummer: 23405311
Fabrikantnummer: 1424021