Phoenix Contact KDS 10-pe - 1704033
Artikelnummer: 10926427 | Fabrikantnummer: 1704033 | EAN: 4017918023171
Het productnummer van de fabrikant is 1704033. Het EAN nummer is 4017918023171. Het interne artikelnummer is 10926427.
printklem, nominale stroom: 76 A, nominale spanning (III/2): 320 V, nominale doorsnede: 10 mm², Aantal potentialen: 1, Aantal rijen: 1, Aantal polen per rij: 1, artikelfamilie: KDS10-PE, rastermaat: 10 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooiliftte
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printklem
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 76 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Diameter aansluitpin | 1.4 mm |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Aansluitwijze geleider | Schroefaansluiting |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 2 |
| Rastermaat aansluitingen | 10 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.5 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Pin-lengte | 4.3 mm |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Hoogte | 33.3 mm |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact 0203276 fbi 10-10 V.brug SCHR.10P
Artikelnummer: 11423851
Fabrikantnummer: 0203276
Phoenix Contact SZS 1,0x4,0x100 schroevendraaier
Artikelnummer: 10940293
Fabrikantnummer: 1205066
Phoenix Contact PSB 4/7/6
Artikelnummer: 20753398
Fabrikantnummer: 0303299