Phoenix Contact MC 1000e-SM20 ST - 1330723
Artikelnummer: 26640831 | Fabrikantnummer: 1330723 | EAN: 4063151626761
Omschrijving
MC 1000E-SM20 ST
Het productnummer van de fabrikant is 1330723. Het EAN nummer is 4063151626761. Het interne artikelnummer is 26640831.
Aanvullende informatie
Lichtgeleiderconverter met ST-(B-FOC-)aansluiting (1310 nm) voor 100Base-TX naar singlemode lichtgeleiderkabel, railmontage, uitgebreid temperatuurbereik, redundante voeding, IECEx, ATEX, UL HazLoc, IEC 61850, IEEE 1613, DNV.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Media converter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ethernet | Nee |
| Gigabit Ethernet | Nee |
| Fast Ethernet | Nee |
| Power over Ethernet | Ja |
| Voedingsspanning bij DC | 12 - 57 V |
| Hoogte | 126.503 mm |
| Breedte | 22.606 mm |
| Diepte | 96.262 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product