Phoenix Contact MC 1100e-SFP - 1331375
Artikelnummer: 26640844 | Fabrikantnummer: 1331375 | EAN: 4063151627911
Omschrijving
MC 1100E-SFP
Het productnummer van de fabrikant is 1331375. Het EAN nummer is 4063151627911. Het interne artikelnummer is 26640844.
Aanvullende informatie
Gigabit-lichtgeleiderconverter met SFP-poort voor 1000Base-T, railmontage, uitgebreid temperatuurbereik, redundante voeding, IECEx, ATEX, UL HazLoc, IEC 61850, IEEE 1613, DNV.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Media converter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ethernet | Nee |
| Gigabit Ethernet | Nee |
| Fast Ethernet | Nee |
| Breedte | 22.6 mm |
| Power over Ethernet | Ja |
| Voedingsspanning bij DC | 12 - 57 V |
| Hoogte | 126.503 mm |
| Diepte | 91.262 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product