Phoenix Contact Me-Io-S 55 cpu 100 7035 - 1632614
Artikelnummer: 26697134 | Fabrikantnummer: 1632614 | EAN: 4067923152823
Omschrijving
ME-IO-S 55 CPU 100 7035
Het productnummer van de fabrikant is 1632614. Het EAN nummer is 4067923152823. Het interne artikelnummer is 26697134.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, CPU-behuizing, met ventilatiesleuven, breedte: 53 mm, hoogte: 100 mm, diepte: 80 mm, kleur: lichtgrijs (vergelijkbaar RAL 7035), doorverbinding: Busconnector (optioneel), aantal polen dwarsverbinding: 8
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Breedte | 53 mm |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product