Phoenix Contact Me Max 22,5 2-2 bugy wop - 1760794
Artikelnummer: 26697144 | Fabrikantnummer: 1760794 | EAN: 4067923371569
Omschrijving
ME MAX 22,5 2-2 BUGY WOP
Het productnummer van de fabrikant is 1760794. Het EAN nummer is 4067923371569. Het interne artikelnummer is 26697144.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, Complete behuizing met metalen montagevoet, hoge bouwvorm, met ventilatiesleuven, breedte: 22,6 mm, hoogte: 99 mm, diepte: 113,65 mm, kleur: blauwgrijs (vergelijkbaar RAL 7031), doorverbinding: Montagerail-busconnector (optioneel), aa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 99 mm |
| Breedte | 22.6 mm |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Diepte | 113.65 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product