Phoenix Contact Me Max 45 2-2 bugy wocp - 1743694
Artikelnummer: 26697136 | Fabrikantnummer: 1743694 | EAN: 4067923308978
Omschrijving
ME MAX 45 2-2 BUGY WOCP
Het productnummer van de fabrikant is 1743694. Het EAN nummer is 4067923308978. Het interne artikelnummer is 26697136.
Aanvullende informatie
Montagerailbehuizing, Complete behuizing met metalen montagevoet, hoge bouwvorm, met ventilatiesleuven, breedte: 45,2 mm, hoogte: 99 mm, diepte: 113,65 mm, kleur: blauwgrijs (vergelijkbaar RAL 7031), doorverbinding: Montagerail-busconnector (optioneel), aa
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Elektronicabehuizing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 99 mm |
| Met geïntegreerde printplatenaansluittechniek | Nee |
| Breedte | 45.2 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Met ventilatieopeningen | Ja |
| Diepte | 113.65 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product