Phoenix Contact Meettransformator-scheidingsklem Ptme 4 bu - 3212148
Artikelnummer: 23353786 | Fabrikantnummer: 3212148 | EAN: 4055626158655
Omschrijving
PTME 4 BU
Het productnummer van de fabrikant is 3212148. Het EAN nummer is 4055626158655. Het interne artikelnummer is 23353786.
Aanvullende informatie
Meettransformator-scheidingsklem, nominale spanning: 500 V, nominale stroom: 24 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, 1e etage, nominale aansluitdoorsnede: 4 mm², doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Meettransformator-scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Hoogte | 70.5 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Diepte | 48.8 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Meettransformator-scheidingsklem Ptme 4 bu
Artikelnummer: 23353786
Fabrikantnummer: 3212148