Phoenix Contact MK3DS 1/ 3-3,81 - 1727748
Artikelnummer: 10450012 | Fabrikantnummer: 1727748 | EAN: 4017918116378
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 1727748. Het EAN nummer is 4017918116378. Het interne artikelnummer is 10450012.
Aanvullende informatie
printklem, nominale stroom: 8 A, rastermaat: 3,81 mm, aantal polen: 3, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttechniek, montage: golfsolderen, aansluitrichting ader/printplaat: 0 °, kleur: groen
printklem, nominale stroom: 8 A, nominale spanning (III/2): 160 V, nominale doorsnede: 1 mm², Aantal potentialen: 9, Aantal rijen: 3, Aantal polen per rij: 3, artikelfamilie: MK3DS 1, rastermaat: 3,81 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttec
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
printklem, nominale stroom: 8 A, nominale spanning (III/2): 160 V, nominale doorsnede: 1 mm², Aantal potentialen: 9, Aantal rijen: 3, Aantal polen per rij: 3, artikelfamilie: MK3DS 1, rastermaat: 3,81 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttec
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printklem
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Aantal aansluitniveaus | 3 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Rastermaat aansluitingen | 3.81 mm |
| Toegekende stootspanning | 2.5 kV |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Pin-lengte | 3.5 mm |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Aansluitwijze geleider | Schroefaansluiting |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 9 |
| Hoogte | 27.4 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Diameter aansluitpin | 1.1 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 0.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1 mm² |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact MK3DS 1/ 3-3,81
Phoenix Contact schroevendraaier SZS 0,4x2,5
Phoenix Contact schroevendraaier SZS 0,4x2,5
Phoenix Contact schroevendraaier SZS 0,4x2,5
Artikelnummer: 10940410
Fabrikantnummer: 1205037
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product