Phoenix Contact MKDSP 3/3-5,08 - 1714735
Artikelnummer: 20127869 | Fabrikantnummer: 1714735 | EAN: 4017918024055
Het productnummer van de fabrikant is 1714735. Het EAN nummer is 4017918024055. Het interne artikelnummer is 20127869.
printklem, nominale stroom: 24 A, rastermaat: 5,08 mm, aantal polen: 3, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttechniek, montage: golfsolderen, aansluitrichting ader/printplaat: 0 °, kleur: groen. Het artikel kan tot een verschillend aantal polen
printklem, nominale stroom: 24 A, nominale spanning (III/2): 400 V, nominale doorsnede: 2,5 mm², Aantal potentialen: 3, Aantal rijen: 1, Aantal polen per rij: 3, artikelfamilie: MKDSP 3, rastermaat: 5,08 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilift
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printklem
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Hoogte | 23 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Rastermaat aansluitingen | 5.08 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Pin-lengte | 5 mm |
| Aansluitwijze geleider | Schroefaansluiting |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aantal elektrische aansluitingen | 3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.2 - 1.5 mm² |
| Diameter aansluitpin | 1.3 mm |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Artikelnummer: 11962141
Fabrikantnummer: 1205053
Phoenix Contact 0201647 RPS verloopsteker
Artikelnummer: 20640398
Fabrikantnummer: 0201647
Phoenix Contact MPS-MT teststekker metaaldeel
Artikelnummer: 20642177
Fabrikantnummer: 0201744