Phoenix Contact MKKDS 1,5/ 3-5,08 - 1725041
Artikelnummer: 12471823 | Fabrikantnummer: 1725041 | EAN: 4017918025298
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Phoenix Contact printplaatklem
Het productnummer van de fabrikant is 1725041. Het EAN nummer is 4017918025298. Het interne artikelnummer is 12471823.
Aanvullende informatie
printklem, nominale stroom: 17,5 A, rastermaat: 5,08 mm, aantal polen: 3, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooilifttechniek, montage: golfsolderen, aansluitrichting ader/printplaat: 0 °, kleur: groen. Het artikel kan tot een verschillend aantal pol
printklem, nominale stroom: 17,5 A, nominale spanning (III/2): 400 V, nominale doorsnede: 1,5 mm², Aantal potentialen: 6, Aantal rijen: 2, Aantal polen per rij: 3, artikelfamilie: MKKDS 1,5, rastermaat: 5,08 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
printklem, nominale stroom: 17,5 A, nominale spanning (III/2): 400 V, nominale doorsnede: 1,5 mm², Aantal potentialen: 6, Aantal rijen: 2, Aantal polen per rij: 3, artikelfamilie: MKKDS 1,5, rastermaat: 5,08 mm, aansluitmethode: Schroefaansluiting met kooi
| Klasse |
Printplaatklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printklem
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Hoogte | 29.5 mm |
| Overspanningscategorie | III |
| Bevestigingswijze | Soldeer |
| Aantal aansluitniveaus | 2 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Rastermaat aansluitingen | 5.08 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Pin-lengte | 3.5 mm |
| Soort printplaatbevestiging | Aansluitcontact |
| Aansluitwijze geleider | Schroefaansluiting |
| Materiaal aansluitoppervlakte | Tin |
| Aantal elektrische aansluitingen | 6 |
| Aansluitwijze printplaat | Soldeeraansluiting |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 1.5 mm² |
| Diameter aansluitpin | 1.3 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 105 °C |
| Hoek printplaat/geleideraansluiting | Overig |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
4 producten speciaal geselecteerd voor Phoenix Contact MKKDS 1,5/ 3-5,08
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Phoenix Contact 1205053 schroevendr.SZS 0.6x3,5MM
Artikelnummer: 11962141
Fabrikantnummer: 1205053
Phoenix Contact 1051993 B-stift kod.stift
Phoenix Contact 1051993 B-stift kod.stift
Phoenix Contact 1051993 B-stift kod.stift
Artikelnummer: 11424052
Fabrikantnummer: 1051993
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product