Phoenix Contact MSTBC 2,5/ 4-ST-5,08 - 1808832
Artikelnummer: 20837880 | Fabrikantnummer: 1808832 | EAN: 4017918047184
Omschrijving
MSTBC 2,5/ 4-ST-5,08
Het productnummer van de fabrikant is 1808832. Het EAN nummer is 4017918047184. Het interne artikelnummer is 20837880.
Aanvullende informatie
Printconnectoren, nominale stroom: 12 A, aantal polen: 4, rastermaat: 5,08 mm, aansluitmethode: crimpaansluiting, kleur: groen, Bijbehorende crimp-buscontacten met gegevens over de stroom [A] en het aderdoorsnedebereik [mm²]: 10A/MSTBC-MT 0,5-1,0 (3190564
Printconnectoren, nominale doorsnede: 2,5 mm², kleur: groen, nominale stroom: 12 A, nominale spanning (III/2): 320 V, soort contact: bus, aantal potentialen: 4, aantal rijen: 1, aantal polen: 4, aantal aansluitingen: 4, artikelfamilie: MSTBC 2,5/..-ST, ras
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Printconnectoren, nominale doorsnede: 2,5 mm², kleur: groen, nominale stroom: 12 A, nominale spanning (III/2): 320 V, soort contact: bus, aantal potentialen: 4, aantal rijen: 1, aantal polen: 4, aantal aansluitingen: 4, artikelfamilie: MSTBC 2,5/..-ST, ras
| Klasse |
Kabelconnector voor printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printconnectoren
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal polen | 4 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Coating behuizing | Overig |
| Overspanningscategorie | III |
| Met aardgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Crimpaansluiting |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Rastermaat aansluitingen | 5.08 mm |
| Rastermaat contact | 5.08 mm |
| Aansluitbaar kabeltype | Ronde kabel |
| Hoek contact/geleideraansluiting | Overig |
| Verbindingswijze | Overig |
| Contactuitvoering | Contrastekker (female) |
| Nom. (meet)stroom In | 12 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product