Phoenix Contact KRNKLMSTK 1788376 - 1788376
Artikelnummer: 21158951 | Fabrikantnummer: 1788376 | EAN: 4017918043438
Omschrijving
Phoenix Contact kroonklemmenstrook, groen, (bxdxh) 5.08x20.5x17.3mm, 5 polen, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.2mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.25 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 1788376. Het EAN nummer is 4017918043438. Het interne artikelnummer is 21158951.
Aanvullende informatie
Contactblok, nominale doorsnede: 2,5 mm², kleur: groen, nominale stroom: 12 A, nominale spanning (III/2): 320 V, contactoppervlak: tin, soort contact: stift, aantal potentialen: 5, aantal rijen: 1, aantal polen: 5, aantal aansluitingen: 5, artikelfamilie:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Kabelconnector voor printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printplaat-basiselementen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Groen |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal polen | 5 |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Coating behuizing | Overig |
| Overspanningscategorie | III |
| Materiaal contact | Koper |
| Met aardgeleider | Nee |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Rastermaat aansluitingen | 5.08 mm |
| Rastermaat contact | 5.08 mm |
| Aansluitbaar kabeltype | Ronde kabel |
| Hoek contact/geleideraansluiting | Overig |
| Verbindingswijze | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 12 A |
| Nom. (meet)spanning | 320 V |
| Contactuitvoering | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 2.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Materiaal isolatielichaam | Polyamide (PA) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product