Phoenix Contact NBC-M12MSX/ 10,0-94u - 1828725
Artikelnummer: 26639667 | Fabrikantnummer: 1828725 | EAN: 4067923464582
Omschrijving
NBC-M12MSX/ 10,0-94U
Het productnummer van de fabrikant is 1828725. Het EAN nummer is 4067923464582. Het interne artikelnummer is 26639667.
Aanvullende informatie
Netwerkkabel, 8-polig, PUR halogeenvrij, groen RAL 6026, connector recht M12, polarisatie: X / IP67, op vrij kabeluiteinde, kabellengte: 10 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 8 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 10 m |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 0.5 A |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product