Phoenix Contact Netwerkkabel NBC-M12MSD/ 2,0-93B/r4ac - 1407500
Artikelnummer: 21099943 | Fabrikantnummer: 1407500 | EAN: 4046356778107
Omschrijving
NBC-M12MSD/ 2,0-93B/R4AC
Het productnummer van de fabrikant is 1407500. Het EAN nummer is 4046356778107. Het interne artikelnummer is 21099943.
Aanvullende informatie
Netwerkkabel, PROFINET CAT5 (100 Mbit/s), EtherCAT® CAT5 (100 Mbit/s), 4-polig, afgeschermd (Advanced Shielding Technology), connector recht M12 / IP67, polarisatie: D, op connector recht RJ45 / IP20, kabellengte: 2 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Netwerkkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Netwerkkabel NBC-M12MSD/ 2,0-93B/r4ac
Artikelnummer: 21099943
Fabrikantnummer: 1407500