Phoenix Contact NBC-MSD/ 5,0-93B/r4ac sco - 1407501
Artikelnummer: 20124176 | Fabrikantnummer: 1407501 | EAN: 4046356778114
Het productnummer van de fabrikant is 1407501. Het EAN nummer is 4046356778114. Het interne artikelnummer is 20124176.
Netwerkkabel, PROFINET CAT5 (100 Mbit/s), EtherCAT® CAT5 (100 Mbit/s), 4-polig, afgeschermd (Advanced Shielding Technology), connector recht M12 / IP67, polarisatie: D, op connector recht RJ45 / IP20, kabellengte: 5 m
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Netwerkkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Afgeschermd | Ja |
| Kabellengte | 5 m |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 70 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact sac bit M12-D15
Artikelnummer: 20123519
Fabrikantnummer: 1208432
Phoenix Contact TSD 04 sac
Artikelnummer: 20534802
Fabrikantnummer: 1208429
Phoenix Contact prot-M12 FS-pa-chain
Artikelnummer: 10432375
Fabrikantnummer: 1430873
Phoenix Contact TSD-M sac-bit adapter
Artikelnummer: 20533102
Fabrikantnummer: 1212600