Phoenix Contact Nearfi 2000 B - 1433041
Artikelnummer: 26640858 | Fabrikantnummer: 1433041 | EAN: 4063151805807
Omschrijving
NEARFI 2000 B
Het productnummer van de fabrikant is 1433041. Het EAN nummer is 4063151805807. Het interne artikelnummer is 26640858.
Aanvullende informatie
NearFi-base, contactloze realtime-Ethernet-koppelmodule, 100 MBit/s, bereik <=100 mm, M12-Push-Pull, IP65, combineerbaar met NEARFI 2000 R
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 39 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Hoogte | 86 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 19 - 30 V |
| Inbouwhoogte | 86 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product