Phoenix Contact NF PD iol B - 1736167
Artikelnummer: 26640963 | Fabrikantnummer: 1736167 | EAN: 4067923296688
Omschrijving
NF PD IOL B
Het productnummer van de fabrikant is 1736167. Het EAN nummer is 4067923296688. Het interne artikelnummer is 26640963.
Aanvullende informatie
Base, contactloze energie- en IO-Link-koppelmodule, 18 W, aansluittechniek M12, IO-Link-poort klasse A, IP68, bouwvorm M30 x 1,5, combineerbaar met NF PD IOL R
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Breedte | 30 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 86 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Inbouwhoogte | 30 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product