Phoenix Contact Opsteekschildjes Uc-Emnp (60x15) cus - 0824565
Artikelnummer: 26558677 | Fabrikantnummer: 0824565 | EAN: 4046356357043
Omschrijving
UC-EMNP (60X15) CUS
Het productnummer van de fabrikant is 0824565. Het EAN nummer is 4046356357043. Het interne artikelnummer is 26558677.
Aanvullende informatie
Apparaatcodering, te coderen volgens klantspecificaties
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Tekststrookblad
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Opsteekschildjes
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Nee |
| Transparant | Nee |
| Zelfklevend | Nee |
| Lengte | 15 mm |
| Magnetisch | Nee |
| Hoogte | 4.3 mm |
| Breedte | 60.1 mm |
| Categorieën |
Datanetwerkmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Opsteekschildjes Uc-Emnp (60x15) cus
Artikelnummer: 26558677
Fabrikantnummer: 0824565