Phoenix Contact overspanningsbev. type 3 3 fase+n+pe incl. meldcontact - 2905230
Artikelnummer: 20097812 | Fabrikantnummer: 2905230 | EAN: 4046356939706
Het productnummer van de fabrikant is 2905230. Het EAN nummer is 4046356939706. Het interne artikelnummer is 20097812.
| Klasse |
Apparaatoverspanningbeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Overspanningsbeveiligingsmoduul Typ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 4 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Met meldcontact | Ja |
| Veiligheidsniveau L-PE/N-PE | 1.5 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.4 kV |
| Max. continuspanning AC | 264 V |
| Veiligheidsniveau | 1.4 kV |
| Max. aderdoorsnede soepel | 2.5 mm² |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 4 mm² |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N) | 3 kA |
| Met ontstoorfilter | Nee |
| Testklasse type 3 | Ja |
| Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE) | 3 kA |
| Nom. belastingsstroom | 26 A |
| Categorieën |
Overspanningsbeveiliging
Componenten Groepenkasten |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 20097812
Fabrikantnummer: 2905230