Phoenix Contact STRMMTTRF 2276395 - 2276395
Artikelnummer: 21166829 | Fabrikantnummer: 2276395 | EAN: 4046356566261
Omschrijving
Phoenix Contact stroommeettransformator
Het productnummer van de fabrikant is 2276395. Het EAN nummer is 4046356566261. Het interne artikelnummer is 21166829.
Aanvullende informatie
Opklikstroomtransformator, primaire stroom: 2500 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 15 VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stroomtransformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 85 mm |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 15 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Breedte opening | 100 - 100 mm |
| Hoogte opening | 64 - 64 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product