Phoenix Contact STRMMTTRF 2277860 - 2277860
Artikelnummer: 21106781 | Fabrikantnummer: 2277860 | EAN: 4046356502177
Omschrijving
Phoenix Contact stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 250A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 7.5VA, uitvoering overschuif stroommeettran, nauwkeurigheidsklasse 1, hoogte opening 20mm, breedte opening 30mm, openingsdiameter 28mm,
Het productnummer van de fabrikant is 2277860. Het EAN nummer is 4046356502177. Het interne artikelnummer is 21106781.
Aanvullende informatie
Opklikstroomtransformator, primaire stroom: 250 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 7,5 VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stroomtransformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 7.5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Hoogte opening | 20 - 20 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Breedte opening | 30 - 30 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product