Phoenix Contact pact MCR-V2-4012-70-1000-5a-1 - 2277158
Artikelnummer: 20130224 | Fabrikantnummer: 2277158 | EAN: 4046356305051
Het productnummer van de fabrikant is 2277158. Het EAN nummer is 4046356305051. Het interne artikelnummer is 20130224.
Opklikstroomtransformator, primaire stroom: 1000 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 10 VA
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stroomtransformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Openingsdiameter | 33 mm |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Hoogte opening | 12 - 12 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix Contact pact-fast-MNT-W13-L65
Artikelnummer: 20753305
Fabrikantnummer: 2276625
Phoenix Contact pact-fast-MNT-W13-L40
Artikelnummer: 20753591
Fabrikantnummer: 2276612