Phoenix Contact STRMMTTRF 2277116 - 2277116
Artikelnummer: 21100909 | Fabrikantnummer: 2277116 | EAN: 4046356305082
Omschrijving
Phoenix Contact stroommeettransformator, uitvoering overschuif stroommeettran, primaire meetstroomsterkte In 4000A, secundaire nom. stroom 5A, 1 primaire ingangen, secundair (meet)schijnvermogen 5VA, nauwkeurigheidsklasse overig, aansluiting secundair schroefaansluiting,
Het productnummer van de fabrikant is 2277116. Het EAN nummer is 4046356305082. Het interne artikelnummer is 21100909.
Aanvullende informatie
Opklikstroomtransformator, primaire stroom: 250 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 5 VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stroomtransformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Openingsdiameter | 33 mm |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Hoogte opening | 12 - 12 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product