Phoenix Contact STRMMTTRF 2277873 - 2277873
Artikelnummer: 21164420 | Fabrikantnummer: 2277873 | EAN: 4046356502498
Omschrijving
Phoenix Contact stroommeettransformator
Het productnummer van de fabrikant is 2277873. Het EAN nummer is 4046356502498. Het interne artikelnummer is 21164420.
Aanvullende informatie
Opklikstroomtransformator, primaire stroom: 200 A AC, primaire stroom: 1 ... 4000 A AC, nominaal vermogen: 2,5 VA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Stroomtransformatoren
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 4000 A |
| Openingsdiameter | 52 mm |
| Breedte opening | 60 - 60 mm |
| Nauwkeurigheidsklasse | Overig |
| Hoogte opening | 40 - 40 mm |
| Model | Overschuif stroommeettransformator |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product