Phoenix Contact S/A VERDL SACB81610,0PURS - 1517071
Artikelnummer: 21274831 | Fabrikantnummer: 1517071 | EAN: 4017918967741
Omschrijving
Phoenix Contact pass. sensor-/actor verd. (m.kabel), (bxdxh) 58x153x26mm, lengte 153mm, aansluiting voor NPN-sensoren, 2 kanalen per connectoraans, 5 polen sensor-/actor-slots, 8 sensor-/actor-slots, aderdoorsnede geconfectioneerde kab 1mm², bedrijfsspanning 135V, bedrijfstemperatuur -30 - +90°C,
Het productnummer van de fabrikant is 1517071. Het EAN nummer is 4017918967741. Het interne artikelnummer is 21274831.
Aanvullende informatie
Sensor-/actorbox, toepassing: Standaard, aansluitmethode: M12-SPEEDCON-busconnector Metaal, aantal steekplaatsen: 8, aantal polen: 5, polarisatie: A - standaard, steekplaatsbezetting: dubbel, statusindicatie: Nee, Universeel; stamkabelaansluiting:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Passieve sensor-/actor verdeler (met kabel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Sensor-/actorbox
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 58 mm |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Overig |
| Hoogte | 26 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Diepte | 153 mm |
| Nom. (meet)spanning | 120 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 2 A |
| Aantal sensor-/actor-slots | 8 |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 5 |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Ja |
| Kabellengte configureerbaar | Nee |
| Max. totaalstroom | 12 A |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Ja |
| Lengte voorgeconfectioneerde kabel | 10 m |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 90 °C |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 2 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product