Phoenix Contact Patchkabels NBC-R4ac-10G/20,0-94F/r4ac-10G - 1416125
Artikelnummer: 26724098 | Fabrikantnummer: 1416125 | EAN: 4055626063263
Omschrijving
NBC-R4AC-10G/20,0-94F/R4AC-10G
Het productnummer van de fabrikant is 1416125. Het EAN nummer is 4055626063263. Het interne artikelnummer is 26724098.
Aanvullende informatie
Patchkabels, beschermklasse: IP20, kabellengte: 20 m, aantal polen: 8, 10 Gbit/s, CAT6A, Ethernet
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Patchkabels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 8 |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Overig |
| Afgeschermd | Ja |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Kabellengte | 20 m |
| Nom. (meet)stroom In | 0.5 A |
| Nom. (meet)spanning | 48 V |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Patchkabels NBC-R4ac-10G/20,0-94F/r4ac-10G
Artikelnummer: 26724098
Fabrikantnummer: 1416125