Phoenix Contact FL schakelrelais nom.stuurstroomsp.93,6-168V ac/DC - 2900314
Artikelnummer: 21164831 | Fabrikantnummer: 2900314 | EAN: 4046356510028
Omschrijving
Phoenix Contact schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is 2900314. Het EAN nummer is 4046356510028. Het interne artikelnummer is 21164831.
Aanvullende informatie
FL
PLC-INTERFACE voor ingangsfuncties, bestaande uit basisklem PLC-BPT.../SEN met push-in-aansluiting en steekbaar miniatuurrelais met meerlaagsgoudcontact, voor montage op montagerail NS 35/7,5, 1 maakcontact, ingangsspanning: 120 V AC/110 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
PLC-INTERFACE voor ingangsfuncties, bestaande uit basisklem PLC-BPT.../SEN met push-in-aansluiting en steekbaar miniatuurrelais met meerlaagsgoudcontact, voor montage op montagerail NS 35/7,5, 1 maakcontact, ingangsspanning: 120 V AC/110 V DC
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 80 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.004 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50HZ | 93.6 - 93.6 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60HZ | 93.6 - 93.6 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 85.8 - 85.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact FL schakelrelais nom.stuurstroomsp.93,6-168V ac/DC
Artikelnummer: 21164831
Fabrikantnummer: 2900314