Phoenix Contact PLC schakelrelais nom.stuurstroomsp.120V ac/DC 1 wiss.cont. - 2900304
Artikelnummer: 20132807 | Fabrikantnummer: 2900304 | EAN: 4046356507165
Het productnummer van de fabrikant is 2900304. Het EAN nummer is 4046356507165. Het interne artikelnummer is 20132807.
PLC-INTERFACE, bestaande uit basisklem PLC-BPT.../21 met push-in-aansluiting en steekbaar miniatuurrelais met vermogenscontact, voor montage op montagerail NS 35/7,5, 1 wisselcontact, ingangsspanning: 120 V AC/110 V DC
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 80 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 92.6 mm |
| Nom. stroom | 0.004 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50HZ | 93.6 - 93.6 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60HZ | 93.6 - 93.6 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 85.8 - 85.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix Contact doorverbindingsbrug 6MM FBST6-PLC B
Artikelnummer: 10940542
Fabrikantnummer: 2966812
Phoenix Contact doorverbindingsbrug 6MM FBST6-PLC R
Artikelnummer: 10940545
Fabrikantnummer: 2966236
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051003 CT
Artikelnummer: 11424034
Fabrikantnummer: 1051003
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact SZF 1-0,6x3,5x100 sleufschr.draaier
Artikelnummer: 10940278
Fabrikantnummer: 1204517
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 5060935 CT
Artikelnummer: 10940740
Fabrikantnummer: 5060935
Phoenix Contact eindloze insteekbrug grijs FBST500
Artikelnummer: 10940623
Fabrikantnummer: 2966838
Phoenix Contact 2966692 FBST 500PLC bu verb.brug BL
Artikelnummer: 11424616
Fabrikantnummer: 2966692
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 20132807
Fabrikantnummer: 2900304