Phoenix Contact PLC schakelrelais nom.stuurstroomsp.24V DC - 2900312
Artikelnummer: 20132822 | Fabrikantnummer: 2900312 | EAN: 4046356510004
Het productnummer van de fabrikant is 2900312. Het EAN nummer is 4046356510004. Het interne artikelnummer is 20132822.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 80 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.009 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 18.5 - 33.6 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix Contact doorverbindingsbrug 6MM FBST6-PLC B
Artikelnummer: 10940542
Fabrikantnummer: 2966812
Phoenix Contact doorverbindingsbrug 6MM FBST6-PLC R
Artikelnummer: 10940545
Fabrikantnummer: 2966236
Phoenix Contact doorverbindingsbrug 6MM FBST6-PLC G
Artikelnummer: 20134229
Fabrikantnummer: 2966825
Phoenix Contact V8-output-adapter
Artikelnummer: 20130425
Fabrikantnummer: 2295554
Phoenix Contact SZF 1-0,6x3,5x100 sleufschr.draaier
Artikelnummer: 10940278
Fabrikantnummer: 1204517
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 5060935 CT
Artikelnummer: 10940740
Fabrikantnummer: 5060935
Phoenix Contact eindloze insteekbrug grijs FBST500
Artikelnummer: 10940623
Fabrikantnummer: 2966838
Phoenix Contact 2966786 FBST 500PLC RD verb.brug RD
Artikelnummer: 11424619
Fabrikantnummer: 2966786
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contactArtikelnummer: 20132822
Fabrikantnummer: 2900312