Phoenix Contact Relaismoduul PLC-RPT- 24uc/21/MS - 2909668
Artikelnummer: 23230653 | Fabrikantnummer: 2909668 | EAN: 4055626378015
Omschrijving
PLC-RPT- 24UC/21/MS
Het productnummer van de fabrikant is 2909668. Het EAN nummer is 4055626378015. Het interne artikelnummer is 23230653.
Aanvullende informatie
PLC-INTERFACE, bestaande uit basisklem PLC-BPT.../21 met push-in-aansluiting en steekbaar miniatuurrelais met vermogenscontact en handbediening, 1 wisselcontact, ingangsspanning: 24 V AC/DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Relaismoduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 80 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 94 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Materiaal contact inzetstuk | Overig |
| Nom. stroom | 0.011 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.4 - 33.6 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 19.4 - 33.6 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.4 - 33.6 V |
| Materiaal contactcoating | Onbehandeld |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product