Phoenix Contact PLD actorkabel 3P 3M - 2702302
Artikelnummer: 22420633 | Fabrikantnummer: 2702302 | EAN: 4055626112275
Omschrijving
PLD E 608-CA-3,0/FS AM
Het productnummer van de fabrikant is 2702302. Het EAN nummer is 4055626112275. Het interne artikelnummer is 22420633.
Aanvullende informatie
Powerkabel, 3-polig, PVC, oranje RAL 2004, vrij kabeluiteinde, op bus recht, zwart, kabellengte: 3 m
Powerkabel, 3-polig, PVC, oranje RAL 2004, vrij kabeluiteinde, op bus recht, kabellengte: 3 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Powerkabel, 3-polig, PVC, oranje RAL 2004, vrij kabeluiteinde, op bus recht, kabellengte: 3 m
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Powerkabel
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Kabellengte | 3 m |
| Met LED indicatie | Nee |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Kleur kabelmantel | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product