Phoenix Contact Power-moduul FL Switch 4800e-P1B - 1312459
Artikelnummer: 26559800 | Fabrikantnummer: 1312459 | EAN: 4063151563264
Omschrijving
FL SWITCH 4800E-P1B
Het productnummer van de fabrikant is 1312459. Het EAN nummer is 4063151563264. Het interne artikelnummer is 26559800.
Aanvullende informatie
Modulaire voeding voor Managed Switch FL SWITCH 48... . Breed ingangsspanningsbereik 36 V DC tot 75 V DC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Power-moduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Breedte | 151 mm |
| Inbouwhoogte | 40 mm |
| Diepte | 214 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 36 - 75 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product