Phoenix Contact Power-moduul FL Switch 4800e-P5B - 1312448
Artikelnummer: 26559796 | Fabrikantnummer: 1312448 | EAN: 4063151568153
Omschrijving
FL SWITCH 4800E-P5B
Het productnummer van de fabrikant is 1312448. Het EAN nummer is 4063151568153. Het interne artikelnummer is 26559796.
Aanvullende informatie
Voeding met breed spanningsbereik voor FL SWITCH 48... Managed Switches. Groot bereik ingangsspanning van 90 V AC tot 264 V AC en 88 V DC tot 300 V DC.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Power-moduul
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 40 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Breedte | 151 mm |
| Inbouwhoogte | 40 mm |
| Diepte | 214 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 88 - 300 V |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product