Phoenix Contact Printplaat-basiselementen MC 1,5/12-GF-3,81 P14 THR - 1781900
Artikelnummer: 26724096 | Fabrikantnummer: 1781900 | EAN: 4046356549790
Omschrijving
MC 1,5/12-GF-3,81 P14 THR
Het productnummer van de fabrikant is 1781900. Het EAN nummer is 4046356549790. Het interne artikelnummer is 26724096.
Aanvullende informatie
Printplaat-basiselementen, nominale doorsnede: 1,5 mm², kleur: zwart, nominale stroom: 8 A, nominale spanning (III/2): 160 V, contactoppervlak: tin, soort contact: stift, aantal rijen: 1, aantal polen: 12, artikelfamilie: MC 1,5/..-GF-THR, rastermaat: 3,81
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Printplaatconnector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Printplaat-basiselementen
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Aantal polen | 12 |
| Overspanningscategorie | III |
| Contactuitvoering | Pen |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Aantal insteekcontactrijen | 1 |
| Rastermaat aansluitingen | 3.81 mm |
| Toegekende stootspanning | 2.5 kV |
| Rastermaat contact | 3.81 mm |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 160 V |
| Nom. (meet)stroom In | 8 A |
| Connectoruitvoering | Overig |
| Pin-lengte | 1.4 mm |
| Diameter aansluitpin | 1.4 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Banderollering (omwikkeling) | Karton (voor SMD) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) behuizing | |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact Printplaat-basiselementen MC 1,5/12-GF-3,81 P14 THR
Artikelnummer: 26724096
Fabrikantnummer: 1781900