Phoenix Contact PT 2,5-quattro-MT bu - 3211676
Artikelnummer: 20839749 | Fabrikantnummer: 3211676 | EAN: 4046356446495
Omschrijving
Phoenix Contact scheidingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3211676. Het EAN nummer is 4046356446495. Het interne artikelnummer is 20839749.
Aanvullende informatie
PT
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, lengte: 84 mm, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montage: NS 35/7,5, NS 35/15
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, lengte: 84 mm, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montage: NS 35/7,5, NS 35/15
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Messcheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 36.5 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Hoogte | 84 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product