Phoenix Contact PT 2,5-MT bu - 3211650
Artikelnummer: 20136668 | Fabrikantnummer: 3211650 | EAN: 4046356446501
Het productnummer van de fabrikant is 3211650. Het EAN nummer is 4046356446501. Het interne artikelnummer is 20136668.
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², AWG: 26 - 12, lengte: 62 mm, breedte: 5,2 mm, kleur: blauw, montage: NS 35/7,5, NS 35/15
Messcheidingsklem, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 20 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: blauw
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Messcheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Uitvoering dwarsscheiding | Geen |
| Kleur | Blauw |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Hoogte | 62 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Diepte | 35.3 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 0.14 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact uct codering rijgklem 0828744 CT
Artikelnummer: 11334502
Fabrikantnummer: 0828744
Phoenix Contact ZBF codering rijgklem 0808642 CT
Artikelnummer: 10940020
Fabrikantnummer: 0808642
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818153 CT
Artikelnummer: 10557154
Fabrikantnummer: 0818153
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818108 CT
Artikelnummer: 10771096
Fabrikantnummer: 0818108
Phoenix Contact atp-ST-twin eindplaat rijgklem
Artikelnummer: 10939723
Fabrikantnummer: 3030789
Phoenix Contact MPS-ih teststekker wit
Artikelnummer: 10940062
Fabrikantnummer: 0201663
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1050415 CT
Artikelnummer: 11424028
Fabrikantnummer: 1050415
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681