Phoenix Contact PT 2,5-TGB - 3210192
Artikelnummer: 20136566 | Fabrikantnummer: 3210192 | EAN: 4046356693950
Het productnummer van de fabrikant is 3210192. Het EAN nummer is 4046356693950. Het interne artikelnummer is 20136566.
Scheidingsklem, Stroom en spanning worden door de toegepaste steker bepaald, nominale spanning: 400 V, nominale stroom: 16 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 2,5 mm², doorsnede: 0,14 mm² - 4 mm², montage: NS 35/7,5, NS 35/
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Scheidingsklem
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 16 A |
| Diepte | 35.3 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.2 mm |
| Hoogte | 70.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact ZBF codering rijgklem 0808642 CT
Artikelnummer: 10940020
Fabrikantnummer: 0808642
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818153 CT
Artikelnummer: 10557154
Fabrikantnummer: 0818153
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818108 CT
Artikelnummer: 10771096
Fabrikantnummer: 0818108
Phoenix Contact atp-ST-twin eindplaat rijgklem
Artikelnummer: 10939723
Fabrikantnummer: 3030789
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact SZF 1-0,6x3,5x100 sleufschr.draaier
Artikelnummer: 10940278
Fabrikantnummer: 1204517
Phoenix Contact RB ST 4-/2,5-1,5
Artikelnummer: 20135354
Fabrikantnummer: 3038943
Phoenix Contact P-fix geisoleerde doorverb.
Artikelnummer: 20753568
Fabrikantnummer: 3038956
Phoenix Contact pai-4-fix-5/6 RD adapter
Artikelnummer: 20736369
Fabrikantnummer: 3035976
Phoenix Contact PS-5/2,3MM RD
Artikelnummer: 20753513
Fabrikantnummer: 3038723