Phoenix Contact PT 4-quattro-dio 1N 5408/L-R - 3211919
Artikelnummer: 20136689 | Fabrikantnummer: 3211919 | EAN: 4046356482684
Het productnummer van de fabrikant is 3211919. Het EAN nummer is 4046356482684. Het interne artikelnummer is 20136689.
Componentenaansluitklem, De max. stroom wordt door de diode bepaald. Ingebouwd: diode 1N 5408, sperspanning: 1000 V, doorlaatstroom: 1,5 A, met geïntegreerde diode 1N5408, nominale spanning: 800 V, nominale stroom: 1,5 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiti
| Klasse |
Componentenrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Componentenaansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 6.2 mm |
| Diepte | 36.5 mm |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Hoogte | 77 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 4 |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 0.25 mm² |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051003 CT
Artikelnummer: 11424034
Fabrikantnummer: 1051003
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051430 CT
Artikelnummer: 11424049
Fabrikantnummer: 1051430
Phoenix Contact uc codering rijgklem 0818085 CT
Artikelnummer: 10792396
Fabrikantnummer: 0818085
Phoenix Contact Zackband ZB 6 cus
Artikelnummer: 10443877
Fabrikantnummer: 0824992
Phoenix Contact D-PT 4-quattro
Artikelnummer: 10944964
Fabrikantnummer: 3208979
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact MPS-ih teststekker wit
Artikelnummer: 10940062
Fabrikantnummer: 0201663
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1051414 CT
Artikelnummer: 11424046
Fabrikantnummer: 1051414
Phoenix Contact pai-4-fix-5/6 bu adapter
Artikelnummer: 20716038
Fabrikantnummer: 3035975