Phoenix Contact PT aardrijgklem 0,5-6MM groen/geel - 3061774
Artikelnummer: 20136029 | Fabrikantnummer: 3061774 | EAN: 4046356649223
Het productnummer van de fabrikant is 3061774. Het EAN nummer is 4046356649223. Het interne artikelnummer is 20136029.
Aardklem, aansluitmethode: Push-in- / connectoraansluiting, aantal aansluitingen: 2, doorsnede: 0,5 mm² - 10 mm², AWG: 20 - 8, breedte: 8,2 mm, hoogte: 42,2 mm, kleur: groen-geel, montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15
Aardklem, aantal aansluitingen: 2, aansluitmethode: Push-in- / connectoraansluiting, doorsnede: 0,5 mm² - 10 mm², montagetechniek: NS 35/7,5, NS 35/15, kleur: groen-geel
| Klasse |
Aardrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Aardklem
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| PEN-functie mogelijk | Nee |
| Kleur | Groen/geel |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Breedte | 8.2 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.5 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.5 - 6 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 100 °C |
| Diepte | 42.2 mm |
| Hoogte | 57.7 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix Contact FBS 5-8 steekbrug 5P
Artikelnummer: 10353130
Fabrikantnummer: 3030310
Phoenix Contact ZB codering rijgklem 1052002 CT
Artikelnummer: 11424055
Fabrikantnummer: 1052002
Phoenix Contact mont.rail NS35/7,5 koper ongeb.P/M
Artikelnummer: 11423971
Fabrikantnummer: 0801762
Phoenix Contact MPS-ih teststekker rood
Artikelnummer: 10940065
Fabrikantnummer: 0201676
Phoenix Contact eindsteun rijgklem clipfix 35
Artikelnummer: 11424757
Fabrikantnummer: 3022218
Phoenix Contact 1201413 E/uk 1 univ eindsteun
Artikelnummer: 11424079
Fabrikantnummer: 1201413
Phoenix Contact eindsteun grijs schroefbaar
Artikelnummer: 11424082
Fabrikantnummer: 1201442
Phoenix Contact Montagerail, ongeboord NS 35/ 7,5 unperf 2000MM
Artikelnummer: 26564646
Fabrikantnummer: 0801681