Phoenix Contact PT ZRIJGKLEM 24 5X20 BU - 3211904
Artikelnummer: 22420812 | Fabrikantnummer: 3211904 | EAN: 4055626007083
Omschrijving
Phoenix Contact zekeringsrijgklem, meerkleurig, (bxdxh) 6.15x63.38x55.9mm, uitvoering zekeringspatroon buiszekering 5x20mm, voedingsspanning voor defect-indica 12 - 30V, DIN-rail 35mm, spanningstype voor defect-indicatie AC, uitvoering zekeringshouder (patroon zwenkbaar, nom. (meet)stroom In 6.3A,
Het productnummer van de fabrikant is 3211904. Het EAN nummer is 4055626007083. Het interne artikelnummer is 22420812.
Aanvullende informatie
Zekeringsaansluitklem, type zekering: glas / keramisch / ..., zekeringstype: G / 5 x 20, nominale spanning: 24 V, nominale stroom: 6,3 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, nominale aansluitdoorsnede: 1 mm², doorsnede: 0,2 mm²- 6 mm², montagetechniek:
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Zekeringsaansluitklem
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 24 V |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Overig |
| Uitvoering zekeringspatroon | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 6.3 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 4 mm² |
| Hoogte | 55.9 mm |
| Breedte | 6.15 mm |
| Diepte | 63.38 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product