Phoenix Contact ptfix verbindingsrijgklem 0,2-6MM² eendr. grijs - 3274032
Artikelnummer: 22621726 | Fabrikantnummer: 3274032 | EAN: 4055626668581
Omschrijving
Phoenix Contact verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 3274032. Het EAN nummer is 4055626668581. Het interne artikelnummer is 22621726.
Aanvullende informatie
Verdelerblok, intern doorverbonden, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 32 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, Push-in-aansluiting, aantal aansluitingen: 19, doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², AWG: 24 - 10, breedte: 64,8 mm, hoogte: 22,7 mm, kleur: g
Verdelerblok, intern doorverbonden, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 32 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, Aftakking, doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², Push-in-aansluiting, Aansluitblok, nominale aansluitdoorsnede: 10 mm², doorsnede: 0,5 mm² - 10
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Phoenix Contact
Specificaties
Verdelerblok, intern doorverbonden, nominale spanning: 450 V, nominale stroom: 32 A, aansluitmethode: Push-in-aansluiting, Aftakking, doorsnede: 0,2 mm² - 6 mm², Push-in-aansluiting, Aansluitblok, nominale aansluitdoorsnede: 10 mm², doorsnede: 0,5 mm² - 10
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Phoenix Contact
Toon alle producten van Phoenix Contact |
| Serie |
Verdelerblok
Toon alle producten in deze serie |
| Intern verbonden etages | Ja |
| Diepte | 22.7 mm |
| Kleur | Grijs |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 450 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Breedte | 64.8 mm |
| Hoogte | 28.6 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 19 |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Phoenix contact
» Meer informatie over Phoenix contact
Huidige product
Phoenix Contact ptfix verbindingsrijgklem 0,2-6MM² eendr. grijs
Artikelnummer: 22621726
Fabrikantnummer: 3274032